איך לדעת אם הוא נמשך אליי


13 דרכים לומר שהוא אוהב אותך (שלא מצריך מדיום)

שאלנו את השאלה מאז שהעברנו פתקים מקופלים בצורה מורכבת בכיתה שלנו בכיתה ח’: האם הוא אוהב אותך או שהוא אוהב אותך? לנסות להבין את הסימנים שגבר נמשך אליהם יכול להרגיש כמו לנסות להבין את הסימנים בסרט סימנים.

האם זה מעגל תבואה או שפה זרה? למה M. Night Shyamalan כאן?

אם אתה חושב שאתה מרגיש את האווירה, הנה כמה מסימני המשיכה והמתח המיני שצריך לשים לב אליהם.

13 סימנים שגבר נמשך אליך

1. הוא יוצר הרבה קשר עין

אם אתה תמיד תופס אותו מביט בדרכך. לדוגמה, אם אתה משוחח בקבוצה והוא תמיד מחפש לראות את התגובה שלך, זה יכול להיות סימן טוב. קשר עין אינטנסיבי יכול להיות סימן עדין לכך שהוא אוהב אותך, אלא אם כן הוא עושה את העיניים המטורפות של ג’ייסון מנצ’וקאס.

אם תשים לב לזה, החזיקי את מבטו עוד קצת ופגשי אותו בחיוך.

2. הוא מלקק את שפתיו

אם אתה רואה אותו מלקק את שפתיו סביבך, זה עשוי לומר שהוא מרגיש כימיה מינית. או שהוא בדיוק סיים לאכול.

3. הוא נוגע בך

אנחנו לא מדברים על רגע של “DJ מצמרר עם טיילור סוויפט”. אבל לשבת לידך כך שהרגליים שלך נוגעות, לרעות את זרועך, לתת לך חמישיות, כוריאוגרפיה של לחיצת יד בסגנון מלכודת הורים… כל אלה יכולים להיות סימנים לכך שהאיש הזה נמשך אליך.

סימנים שגבר נמשך אליך מינית – נוגעים אחד בשני

4. הוא משקף אותך

אם הוא מזיז את הגוף שלו בסנכרון עם שלך, זה אומר שהוא מתחבר איתך באופן לא מודע. אם הוא מעתיק את כל מה שאתה עושה ולובש חולצת פסים, כומתה וכפפות לבנות, הוא לא הגבר שלך; הוא פנטומימאי.

5. הקול שלו נהיה עמוק יותר

אם הקול שלו התחיל במייק טייסון והחליק אל ג’יימס ארל ג’ונס, זה יכול להיות שהוא מנסה להרשים אותך.

על פי מחקר משנת 2013, נשים נוטות להעדיף קולות עמוקים יותר וגבר יעמיק את קולם באופן לא מודע כאשר הם נמשכים מינית לאישה. עכשיו הרצון שלו לשחק תפקידים בתור דארת’ ויידר סוף סוף הגיוני.

6. עיניו מתרחבות

קשה לראות את הסימנים הגדולים ביותר של תשוקה מינית מבחוץ: קצב הלב שלו עולה, הוא מקבל פרפרים בבטן, יש לו חוט מוחבא במיומנות מהעין.

חוקרים מאוניברסיטת קנט גילו כי “הרחבת האישונים היא אינדיקטור לעניין המיני של הצופה באנשים אחרים”.

7. ארון הבגדים שלו משתפר

אם יש שינוי אופנתי גדול אחרי שהתחלת לבלות, אולי הוא מנסה להרשים אותך. בשעה השמחה של השבוע שעבר, הוא לבש חולצה ומכנסי מטען קצרים. היום? הוא לובש חולצה אמיתית ומכנסיים עם מספר סביר של כיסים.

סימן שגבר נמשך אליך מינית – משדרג את המלתחה שלו

8. הוא משוויץ

להשוויץ היא הדרך שלו לגרום לך לשים לב אליו ולהוכיח שהוא מועמד ראוי. אז אם בהתחלה הוא מתגאה כל הזמן בהישגים שלו, תבין שזה כנראה הניסיון שלו לרקוד הזדווגות.

9. הוא יוזם

יש גברים שהם נוראים בהודעות טקסט. אם הוא ממשיך בשיחה על ידי תשובה מהירה ושואל שאלות עליך, זה כנראה בגלל שהוא מעוניין. או שהוא תקוע ב-DMV.

10. הוא נותן לך מחמאות

אנחנו מדברים על כאלה שהם ספציפיים לך. בעוד ש”אתה יפה” יכול להיות לכל אחד, “אני אוהב איך חולצת הטי-שירט שלך בציר 1998 Spiceworld Tour תואמת את הציפורניים שלך שמאייתות SPICE GIRLS”, היא בדיוק בשבילך.

11. הוא שואל שאלות אמיתיות

אם הוא שואל שאלות כדי להכיר אותך באמת – לא רק דברים כלליים כמו “האם אתה אוהב כלבים?” – זה יכול להיות סימן שהוא רוצה להכיר אותך!

אבל אם השאלות הללו נוטות לנושאים כמו שם הכלב הראשון שלך, הרחוב בו גדלת ושם הנעורים של אמך… הגעת שוב לחשבון הפייסבוק של אמא שלך.

12. הוא מציע לעזור

אם הוא מציע להתקין עבורך מדף, הוא מראה שהוא יהיה מוכן להתקין את הפאנלים הסולאריים שלך שישמשו להנעת החווה המבודדת שלך, שם יהיו לך, כמובן, 13 ילדים ותנהגי במשאית גלידה, בדיוק כפי שחזה MASH.

13. הוא מבקש אותך לצאת

הוצא את זכוכית המגדלת שלך, ננסי דרו! זה עדין. אם הוא מזמין אותך לצאת לדייט, אולי יש סיכוי שהוא נמשך אליך, כנראה. יִתָכֵן.


Leave a Reply

Your email address will not be published.